Tarptautinis Zmogaus teisiu dienos minejimas Rokiskis

Tarptautinės žmogaus teisių dienos minėjimas Rokiškyje

„TEISĖ, LAISVĖ, ATEITIS“ – tai ne tik siekis ir gražūs žodžiai, bet ir tarptautinės žmogaus teisių dienos minėjimo pavadinimas, kurį sugalvojo Rokiškio Jaunųjų lyderių klubas.

Ar galima dieną, skirtą žmogaus teisėms, paminėti įdomiai bei nenuobodžiai? Žinoma, kad galima, todėl Rokiškio kultūros centre vykusiame renginyje dalyvavo daug organizacijų, kurios susirinkusiam jaunimui pristatė skirtingus su žmogaus teisėmis susijusius klausimus. Renginyje dalyvavo Kultūros centro „In Actio“,  UNHCR JT pabėgėlių agentūros, kampanijos „MYLIU PANDĄ“ ir Gyvosios Bibliotekos atstovai.

Kultūros centrą „In Actio“ atstovavo direktorė Dovilė Rupšytė ir darbui su Artimaisiais Rytais ekspertas Andrius Bečys. Nusistebėjimą sukėlė tai kad nors ir buvo labai žvarbus vakaras, renginyje  dalyvavo virš pusšimčio jaunimo ir vietos organizacijų atstovų.  Pristatymų metu buvo uždavinėjami klausimai, svarstomi pabėgėlių bei jų integracijos klausimai, diskutuojama apie žmogaus teisių vaidmenį Lietuvoje, Europoje bei visame pasaulyje, suradus naujų bendraminčių, buvo tariamasi, ką ateinančiais 2017 metais reiktų padaryti, norint užtikrinti žmogaus teisių apsaugą Lietuvoje.

Dėkojame Rokiškio Jauniesiems Lyderiams už kvietimą dalyvauti renginyje.

In Actio kolektyvas

Facebooktwitterlinkedinmail