Savanorystė Azijoje, Centrinėje Amerikoje

Savanorystė Azijoje, centrinėje Amerikoje

Ar kada galvojai apie galimybę tapti savanoriu? o savanoriauti kitose šalyse ar net už Europos ribų ? Jei taip, tuomet šis kvietimas kaip tik tau.

Dalyvauk atrankoje, tapk EST (Europos savanorių tarnybos) savanoriu ir savanoriauk Azijoje ar centrinėjė Amerikoje!

Šiais metais kartu su partneriais iš Ispanijos, Italijos bei Lenkijos, Kultūros centras In Actio įgyvendina Europos komisijos paremtą projektą: “the other way!”, kurio metu savanoriai iš Lietuvos vyks savanoriauti į Aziją ar centrinę Ameriką.

Tarptautinės savanorystės projektas “the other way” (lietuviškai – kitu keliu) atspindi ir pagrindinę projekto idėją- visuomet yra kitas kelias, kurį galima rinktis. Šiuo projektu bus siekiama: motyvuoti jaunimą ieškoti naujų alternatyvų savo gyvenime; investuoti į savo žinias bei tarpkultūrinį pažinimą; ugdyti kūrybiškumą bei būti aktyviais, o tuo pačiu tapti atsakingais piliečiais.

Projekto tikslas – suteikti bedarbiui jaunimui savanorystės galimybę ir taip jiems suteikti galimybę išlipti iš užburto bedarbystės rato. Įgūdžių ir patirties trūkumas, užsienio kalbų stoka, kontaktų užsienyje nebuvimas, visuomet stumia atgal į užburtą bedarbystės ratą. Šiuo požiūriu savanorystė yra atvira visiems.

Projekto metu trys dešimtys savanorių iš Ispanijos, Italijos, Lenkijos ir Lietuvos savanoriaus Filipinuose, Indonezijoje, Nikaragvoje, bei Kinijoje. Visos detalės susijusio su šiuo projektu bus publikuojamos svetainėje BeVolnteer.net.

Savanorystės projektas vyks – Filipinuose, Indonezijoje ir Nikaragvoje:

  • Filipinus nuo 2014 m. gegužės (10 mėnesių)
  • Indoneziją nuo 2014 m. balandžio (8 mėnesius)
  • Nikaragvą nuo 2014 m. balandžio (10 mėnesių)

Šiame projekte gali savanoriauti tik asmenys nuo 18 iki 30 metų, kurie anksčiau nedalyvavo kitose Europos Sąjungos remtuose savanorystės programose. Papildomai apie Europos savanorių tarnybos programą, savanorystę bei galite sužinoti Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros svetainėje ar Europos komisijos puslapyje.

Norėdami tapti savanoriu, užpildytas anketas siųskite iki vasario 9 d. 9 val. Lietuvos laiku.

Iškilus klausimams kreipkitės į mus, Kultūros centro “In Actio” darbuotojus, el. paštu: evs eta inactio taškas org.

naudingos su šiuo kvietimu susijusios nuorodos:

Facebooktwitterlinkedinmail