Aidis Dalikas Facebook reklamos ir analizės specialistas Aidis yra vienas geriausių Facebook reklamos ir analizės specialistų Lietuvoje, kurio konsultacijomis vadovaujasi didžiausių Lietuvos prekių ženklų marketingo vadovai. Vienas pirmųjų, pradėjusių kalbėti apie augančią socialinių tinklų įtaką Lietuvoje ir siūlyti profesionalias socialinių tinklų marketingo konsultacijas prekės ženklams, dabar Aidis stengiasi kelti ne tik verslo pasaulio, bet ir plačiosios visuomenės internetinį raštingumą.

Trumpai apie pranešimą: Socialinių tinklų svarba ugdymo procese

Pati silpniausia ir labiausiai pažeidžiama socialinių tinkle vartotojų grupė – paaugliai, dažniausiai privalantys jiems kylančias problemas spręsti patys. Mokytojai ir tėvai arba nesupranta, arba, dar blogiau – nesupranta ir nenori gilintis į modernios jaunimo komunikacijos kanalų subtilybes, o kilus problemoms bando viską išspręsti draudimais. Tai dažnai gali privesti iki tragiškų pasekmių.

Pranešimo tikslinė auditorija

mokytojai, mentoriai, tėvai ir visi, kurie turi kontaktą su paaugliais ir nori jiems padėti sėkmingai bendrauti su išoriniu pasauliu bei tarpusavyje.

Kultūros centras „In Actio“ su Aidžiu Daliku bendradarbiauja seminaro – „Mokinių gebėjimas vertinti informaciją ir kritinio mąstymo ugdymas“ rėmuose.